Kontakta oss

Har du allmänna frågor kring vår verksamhet är du välkommen att höra av dig till någon av våra lokala kontaktpersoner. För dig som söker jobb, läs mer under "Lediga tjänster".

Arriva Tåg, Malmö och Kinnekulle

Emma Norinder,
E-post: Emma.Norinder.Ring@arriva.se

Arriva Tåg, Östgötapendeln
Sören Lillerskog:

E-post: Soren.Lillerskog@arriva.se

Buss Halmstad
Alexander Möllerström
E-post: alexander.mollerstrom@arriva.se

Buss Stockholm Ekerö
Bo Lantz
E-post: bo.lantz@arriva.se

Buss Stockholm Märsta
Henrik Invall
E-post: henrik.invall@arriva.se

Buss Stockholm Lunda
Gunilla Johansson
E-post: gunilla.johansson@arriva.se

Buss Stockholm Råsta
Dan Eriksson
E-post: dan.eriksson@arriva.se

Buss Stockholm Norrort
Endast allmänna frågor. Arbetsansökningar sker via Generell intresseanmälan under Lediga tjänster.
Enhetscheferna,
E-post:

Tåg/Spårvagn Stockholm Tvärbanan, Saltsjöbanan, Nockebybanan
Petrus Sarmento
E-post: Petrus.Sarmento@arriva.se